بازديدكنندگان
امروز: 8
ديروز:1567
اين هفته: 5010
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 15893
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي

تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی در ایام نوروز از اولویت های معاونت غذاودارو

در ایام تعطیلات نوروز،تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی یکی از مهم ترین اولویت های معاونت غذاوداروی دانشگاه خواهد بود.

دکتر علیرضا عطاران،رئیس اداره تجهیزات‌و‌ملزومات پزشکی معاونت غذاوداروی دانشگاه در خصوص اقدامات و آمادگی این معاونت جهت تامین ملزومات‌و‌تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی در ایام تعطیلات نوروز گفت: طی نشستی که با حضور معاون غذاودارو،رئیس اداره تجهیزات‌و‌ملزومات پزشکی معاونت غذاودارو،اعضا هیات مدیره و نمایندگان اتحادیه صنف تجهیزات پزشکی؛دندانپزشکی وعلوم آزمایشگاهی مشهد به میزبانی معاونت غذاوداروی دانشگاه برگزار شد، در خصوص حداکثر مشارکت و همراهی اعضا اتحادیه جهت تامین ملزومات‌و‌تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی در ایام نوروز بحث و تبادل نظر گردید.

وی خاطر نشان کرد: در این نشست به منظور افزایش رفاه و رضایتمندی زائران و مجاوران بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع)، در مورد راهکارهای تامین منابع مالی مورد نیاز نیز تبادل نظر و پیگیری های لازم از طریق معاونت غذاوداروی دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد


دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.