بازديدكنندگان
امروز: 98
ديروز:993
اين هفته: 3534
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 14417
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي

 

تفویض اختیار فرآیند تمدید پروانه های ملزومات پزشکی با کلاس خطر AوB به معاونت غذاودارو


فرآیند تمدید پروانه های ملزومات پزشکی با کلاس خطر AوB (کلاس خطر پایین و متوسط) به اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذاوداروی دانشگاه تفویض اختیار گردید.

دکتر علیرضا عطاران،رئیس اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو با اشاره به واگذاری فرآیند تمدید پروانه های ملزومات پزشکی به معاونت غذاوداروی دانشگاه گفت:پیرو پیگیری ها ی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مبنی بر تمرکززدایی، تسهیل، تسریع  امور فرآیندهای مرتبط با ارباب رجوع و افزایش سطح رضایتمندی آنان، تمدید پروانه ملزومات پزشکی با کلاس خطر A و B (کلاس خطر پایین ومتوسط) به اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه واگذار شد.

 وی خاطر نشان کرد: در راستای این تفویض اختیار از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذاودارو به معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،تمدید اولین پروانه ملزومات پزشکی در خصوص باند زیر گچ توسط این معاونت صورت پذیرفت.

شایان ذکر است: پیش از تفویض اختیار فرآیند تمدید پروانه های ملزومات پزشکی به این معاونت، تولیدکنندگان بایستی با صرف وقت و هزینه زیاد از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذاودارو تمدید پروانه یکساله خود را پیگیری می کردند.


روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد


دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.