بازديدكنندگان
امروز: 146
ديروز:451
اين هفته: 5596
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 16479
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي


اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی در سطح عرضه

 

طرح مبارزه با قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی با حضور نمایندگان معاونت غذاوداروی دانشگاه در سطح شهر مقدس مشهد به اجرا درآمد.

در راستای صیانت از سلامت شهروندان،طرح مبارزه با قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی در سطح عرضه با حضور نمایندگانی از:معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سازمان صنعت،معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اداره اماکن، اداره مبارزه با قاچاق کالا‌و‌‌ارز استان، یگان امداد، کلانتری و ... در 26 مرکز نگهداری، عرضه و فروش فرآورده های آرایشی و بهداشتی اجرایی شد.

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده،مدیر نظارت بر موادغذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذاوداروی دانشگاه گفت: در راستای اجرای مصوبات کارگروه اطلاعاتی و عملیاتی کمیسیون هماهنگی،برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا‌و‌ارز استان،کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاو‌ارز شهر مشهد(فرمانداری) و دستور معاون دادسرای انقلاب اسلامی شهر مشهد،طرح مبارزه با قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی در سطح عرضه طی گشت های مشترک ارگان های دخیل در این امر با رعایت موازین قانونی و شرعی در 2پاساژ نگهداری،عرضه و فروش فرآورده های آرایشی و بهداشتی اجراء شد.

وی خاطر نشان کرد: 5 تیم عملیاتی متشکل از نمایندگان سازمان های دخیل در اجزای این طرح،در مجموع از 23 واحد صنفی و 3 انبار محصولات آرایشی و بهداشتی بازدید و کشف و ضبط اقلام مذکور به ظن قاچاق بودن، صورت گرفت.

شایان ذکر است: اقلام مصادره شده به اداره پلیس مبارزه با قاچاق کالا منتقل تا پس از تشکیل پرونده جهت صدور حکم قضائی به سازمان تعزیرات حکومتی تحویل شود.


روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.