بازديدكنندگان
امروز: 159
اين هفته: 159
هفته‌ي گذشته: 1444
اين ماه: 5209
ماه گذشته: 4960
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي

برگزاری دویست و سیزدهمین جلسه کمیسیون ماده 11 دانشگاه

دویست‌و‌سیزدهمین جلسه کمیسیون ماده 11 دانشگاه با حضور کلیه اعضاء برگزار شد.

دویست‌و‌سیزدهمین جلسه کمیسیون ماده 11 دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور ریاست دانشگاه،معاون غذا و دارو،مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو،مدیر درمان،نمایندگانی از معاونت بهداشتی دانشگاه،اداره کل دامپزشکی،اداره کل تعزیرات حکومتی استان  و ... در محل شهرک دانش و سلامت دانشگاه برگزار شد.

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده،مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو در خصوص برگزاری این نشست گفت: در این جلسه در خصوص موضوعات مهم بهداشتی درمانی و ضرورت رسیدگی به برخی از تخلفات بهداشتی درمانی بحث و تبادل نظرشد و مقرر گردید در موارد خاص اقدام فوری از طریق این کمیسیون بعمل آید.

وی در ادامه افزود: طبق دستور ریاست دانشگاه در صورت فوریت موضوع،بازدیدی با حضور نماینده تعزیرات حکومتی انجام و در اسرع وقت رای مربوطه صادر و اجرا شود.

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده ضمن تبریک عید سعید قربان خاطر نشان کرد:اداره کل دامپزشکی طبق سنوات گذشته نسبت به نظارت ویژه بر عدم کشتار دام در خارج از کشتارگاه ها اقدام و به منظور پذیرش ذبح های انجام شده در کشتارگاه های دارای مجوز، تمهیدات لازم توسط اداره کل دامپزشکی پیش بینی شده است.

در پایان این نشست،تعدادی پرونده ازحوزه های غذا،دارو،تجهیزات پزشکی،درمان،دامپزشکی و بهداشت توسط اعضاء کمیسیون ماده یازده بررسی و جهت صدور رای به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.  

شایان ذکر است:در این نشست درخصوص نظارت دانشگاه بر قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشکی و نحوه رسیدگی دانشگاه به شکایات مردمی در این زمینه بحث و تبادل نظر شد.  

روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد


دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.