بازديدكنندگان
امروز: 101
ديروز:993
اين هفته: 3537
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 14420
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي
تقدیر معاون وزیر از معاون غذا و دارو و مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه

  دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در دومین گردهمایی مسئولان روابط عمومی معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از معاون غذا و دارو و مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،تقدیر به عمل آورد. 

 در دومین گردهمایی مسئولان روابط عمومی معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو و مدیران حوزه های مختلف این سازمان برگزار شد، از دکتر محمدرضا صابری معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل رسمیت دادن به روابط عمومی، استفاده از پتانسیل های روابط عمومی، تشویق و ترغیب و ارتباط با رسانه ها با اهداء لوح تقدیر شد.

 همچنین در این مراسم از مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد بعنوان یکی از برترین های حوزه روابط عمومی معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

 

روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.