بازديدكنندگان
امروز: 28
ديروز:1567
اين هفته: 5030
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 15913
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي
فهرست اقدامات و کالاهای آسیب‎رسان به سلامت 

اعلام فهرست اقدامات و کالاهای آسیبرسان به سلامت و داروها با احتمال سوء مصرف در راستای موضوع بند (الف) ماده 37 قانون برنامه پنجم توسعه سال 1393 

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده، مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه با تاکید بر امر خطیر و مهم حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و اهمیت نقش تبلیغات در این زمینه گفت: جهت پیشگیری و مقابله با بیماریها و عوامل خطرساز سلامتی که بیشترین هزینه اقتصادی و اجتماعی را بهمراه دارد ، فهرست اقدامات و کالاهای آسیب‎رسان به سلامت و داروها با احتمال سوء مصرف توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و درصد عوارض برای این کالاها در ابتدای هر سال توسط کارگروهی با مسؤولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با عضویت وزارتخانه‎های امور اقتصادی و دارائی، بازرگانی، رفاه و تأمین اجتماعی و صنایع و معادن و معاونت تعیین و ابلاغ می‎شود.

وی تصریح کرد: تبلیغ خدمات و کالاهای تهدیدکننده سلامت که مصادیق آن سالانه توسط  این کارگروه تعیین و اعلام می‎شود از سوی کلیه رسانه‎ها ممنوع است.

*** فهرست اقدامات و کالاهای آسیب‎رسان به سلامت ***


روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.