بازديدكنندگان
امروز: 57
ديروز:1567
اين هفته: 5059
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 15942
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصلي
  تقدیراز تولیدکنندگان برتر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی و محصولات کشاورزی و دامی

نشست هم اندیشی تقدیر از واحدهای برتر تولید کننده مواد غذایی،آرایشی و  بهداشتی و همچنین تولیدکنندگان برتر محصولات کشاورزی و دامی در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید.

مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی در نشست هم اندیشی تقدیر از واحدهای برتر تولید کننده مواد غذایی،آرایشی و  بهداشتی که با حضور جمعي از کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو ،نمایندگان استانداری خراسان رضوی،اداره کل استاندارد،اداره نظارت دامپزشکی استان، اداره کل دامپزشکی استان، بهبود تولیدات دامی و بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی در معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد اظهار داشت: با توجه به شعار سال 2015 سازمان بهداشت جهانی مبنی بر "ایمنی غذا از مزرعه تا سفره " و تاکید بر اهمیت دسترسی آحاد مردم به غذایی سالم و کافی ، ارتقاء ایمنی مواد غذایی از اولويتهاي اين معاونت به شمار مي رود.

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده خاطر نشان کرد: نقش ایمنی مواد غذایی در محصولات کشاورزی و دامی به صورت مصرف مستقیم توسط مردم و یا به عنوان ماده اولیه در کارخانه هاي  مواد غذایی از اهميت اساسي برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته بر اساس شاخص‌های ارزیابی ، واحدهای برتر تولید کننده مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی در طول سال انتخاب و در مراسم روز جهانی غذا از آن‌ها تقدیر بعمل می آمد ، گفت: در نظر است در مراسم روز جهانی غذا سال جاری مصادف با 16 اکتبر (24 مهرماه) ضمن تقدیر از واحدهای برتر مواد غذایی ،آرایشی و بهداشتی از واحدهای برتر تولیدکننده محصولات کشاورزی و دامی نیز تقدیر تا ضمن تشویق این واحدها و معرفی آن‌ها به مردم ،سبب ایجاد انگیزه در آن‌ها و سایر واحدهای مشابه شويم.

نمایندگان ارگان های حاضر در این نشست ، ضمن تقدیر از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برگزاری جلسات مشترک،ابراز حمایت و لزوم ارتباط تنگاتنگ بین سازمان‌ها را در رسیدن به اهدف ضروری دانسته و در خصوص نحوه برگزاری مراسم تقدیراز واحدهای برتر تولید کننده مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و همچنین تولیدکنندگان برتر محصولات کشاورزی و دامی بحث و تبادل نظر گردید.


روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهد


دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.