بازديدكنندگان
امروز: 32
ديروز:1567
اين هفته: 5034
هفته‌ي گذشته: 5515
اين ماه: 15917
ماه گذشته: 23466
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی
منوي اصليحضور‌معاون‌و‌مدیران معاونت‌ غذاوداروی دانشگاه در شبکه بهداشت‌و‌درمان سرخس   

 

در راستای سیاست های سلامت محور سازمان غذاودارو و برنامه راهبردی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه های غذا،دارو،تجهیزات و ملزومات پزشکی،‌آزمایشگاه،طب سنتی و مکمل؛ معاون غذاودارو،مدیران و جمعی از کارشناسان حوزه های این معاونت در شبکه بهداشت و درمان سرخس حضور یافتند.

دکتر علی اصغراسماعیل زاده اهداف انجام این بازدیدها را نظارت برنحوه عملکرد واحدهای تحت پوشش این معاونت در شبکه های بهداشت و درمان ، بررسی کیفیت ارائه خدمات ،پیگیری مسائل و مشکلات در حوزهای مختلف غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، آزمایشگاه، طب سنتی و مکمل عنوان کرد .

وی تصریح کرد: در این بازدید، که با حضور تیم کارشناسی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، مدیران،مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان سرخس انجام شد،مدیر شبکه گزارشی از عملکرد  و نیازهای حوزه های مختلف  ارائه و در مورد هریک بحث و تبادل نظر گردید و سپس بازدیدهای میدانی در حوزه های دارو،تجهیزات پزشکی،موادغذایی وآزمایشگاه با حضور مدیران حوزه های مختلف این شبکه بعمل آمد .

شایان ذکر است: هیات کارشناسی معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اماکن خدماتی، بیمارستان و داروخانه مربوطه،داروخانه های سطح شهر،عطاری ها،مراکز درمان سوء مصرف مواد،واحدهای تولیدی مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های صنفی تجهیزات پزشکی این شهرستان بازدید،اقدامات صورت گرفته را مورد ارزیابی قرار دادند و به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه پرداختند.


روابط عمومي معاونت غذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکي مشهددانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.